Парафіяльний Вертеп в ольштинському соборі Покрови Пресвятої Богородиці

Published by admin on

У неділю перед празником Богоявління Господнього після Божественної Літургії, 4 січня в ольштинському соборі розпочалося традиційне колядування. З вертепною драмою виступили віряни місцевої парафії, які тим способом  продовжують традицію колядування в нашому народі. У Вертепі виступили також біженці.

Це був прекрасний концерт, а одночасно й  добра нагода поєднати у колядуванні майстерний хист батьків та дітей. Колядники звеселили усіх присутніх у храмі своїм співом та усмішками. Приємно було побачити й послухати результатів спільної праці.

На закінчення колядування у храмі парох о. Іван Галушка подякував колядникам та передав від Владики Аркадія Трохановського подячний кошик із солодощами колядникам.

У наступну неділю, 11 січня, після другої Божественної Літургії в соборі з концертом коляд виступить ансамбль «Сузірячко». Запрошуємо всіх шанувальників хорового співу до ольштинського собору.

Редакція: www.cerkiew.eu

фото: З. Піщако, с. Вікторія Карпів СНДМ

Categories: Katedra