Свято Першого Урочистого Причастя у Гданській Конкатедрі

У неділю, 21 червня, у греко-католицькій Конкатедрі Покрови Пресвятої Богородиці в Гданську відбулася особлива парафіяльна подія — Перше Урочисте Причастя.
До цієї важливої духовної сходинки близько 20 дітей традиційно, сумлінно і з великою турботою приготувала сестра Олена. Завдяки її катехизації малеча щиро пройшла першу Сповідь, та свідомо відкрила свої серця для Христа.
Святкову Божественну Літургію очолив сотрудник парафії о. Андрій Андрушків. У своїй проповіді він наголосив дітям, що Ісус безмежно їх любить, завжди на них чекає і неймовірно радіє їхньому приходу до храму.
На завершення свята відбувся зворушливий момент вдячності. Батьки дітей подарували для парафії ікону Святого Володимира Великого, вручивши її на руки отця-пароха Йосифа Улицького, та отця-сотрудника Андрія Андрушківа, як символ спільної віри.
Також по закінченню свята на кожного маленького парафіянина чекав особливий дарунок — кожна дитина отримала свою ікону з Пресвятою Богородицею на згадку про цей світлий день.
Щиро вітаємо дітей та їхні родини! Нехай Пресвята Богородиця завжди тримає вас під Своїм святим Покровом!