У нашому Комплексі Шкіл з українською мовою навчання в Гурові Ілавецькому готуємося до світлого Свята Великодня.

Невід’ємним атрибутом його вважається улюблені з дитинства рум’яні пасочки та розписні яйця – писанки.

Ми стараємося зберігати ці традиції та з року в рік передавати своїм учням.

Тому ми цього року 24 березня зустрілися, щоб зайнятися писанкарством під керівництвом сестри Дам`яни Вільховської СНДМ та пані Оксани Шанковської. Кожен створив унікальну писанку та навчився чогось нового для себе. Також у суботу, 25 березня 2023 р. разом з сестрою Дам’яною учні випікали пасочки – рум’яні та усміхнені.

Такі передсвяткові зустрічі важливі насамперед тим, що об’єднують нас разом. А це дуже важливо в теперішній час.

                                                                  Галя Шиць

Warsztaty z malowania jajek i pieczenia pasoczok

W  Zespole Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim przygotowujemy się do Świąt Wielkanocnych. Jej integralną cechą są rumiane paski i kolorowe pisanki. Staramy się pielęgnować te tradycje i każdego roku przekazywać ją naszym uczniom. Dlatego spotkaliśmy się 24 marca 2023 r., aby dbać o naszą tradycję. Pod okiem siostry Damiany Wilchowskiej i pani Oksany Shankovskiej, każdy stworzył niepowtarzalną pisankę i nauczył się czegoś nowego dla siebie. Również w sobotę 25 marca 2023 r.  wraz z siostrą Damianą uczniowie upiekli „pasoczki”. Takie przedświąteczne spotkania są ważne przede wszystkim dlatego, że nas zbliżają i integrują naszych uczni. A to jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach.

                                                                                     Halyna Shyts