26.06.2023 р., в домі Матері Божої Доброї Ради Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії в Ольштині, Преосвященніший владика Аркадій Трохановський відправив Божественну Літургію в оновленій каплиці.
В ній постав новий Престіл і Проскомидійник, з`явилися два бічних вівтарі – Богородиця з Ісусом і Христовий, а також великий запрестольний вівтар, що складається з п`яти ікон і різьбленим завершенням у вигляді виноградної лози.
![](https://i0.wp.com/cerkiew.eu/wp-content/uploads/2023/06/20230626_080350-1.jpg?resize=700%2C525&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/cerkiew.eu/wp-content/uploads/2023/06/20230626_081100-1.jpg?resize=700%2C525&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/cerkiew.eu/wp-content/uploads/2023/06/20230626_081946-1.jpg?resize=700%2C525&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/cerkiew.eu/wp-content/uploads/2023/06/20230626_083038-1.jpg?resize=700%2C525&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/cerkiew.eu/wp-content/uploads/2023/06/20230626_085305-1.jpg?resize=700%2C525&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/cerkiew.eu/wp-content/uploads/2023/06/20230626_085343-1.jpg?resize=700%2C525&ssl=1)