У 9. неділю після Зіслання Святого Духа Єпарх Ольштинсько-Ґданський Владика Аркадій служив Божественну Літургію у церкві Св. Апостола Андрія Первозванного м. Бартошиці. У проповіді Владика сказав серед іншого, щоб з довірям приймати Боже Слово та з покорою здійснювати навчання Спасителя у своєму житті. На завершення Літургії, Єпарх Ольштинсько-Ґданський привітав усіх, хто носить ім’я Борис, Гліб, Христина та Анна.
прес-служба ольштинсько-ґданської єпархії
![](https://i0.wp.com/cerkiew.eu/wp-content/uploads/2023/08/FB_IMG_1691331990729.jpg?resize=700%2C700&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/cerkiew.eu/wp-content/uploads/2023/08/FB_IMG_1691331987874.jpg?fit=750%2C17&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/cerkiew.eu/wp-content/uploads/2023/08/FB_IMG_1691331985951.jpg?resize=700%2C933&ssl=1)