Сьогодні у Млаві шестеро дітей-українців приступили до першої сповіді і святого Причастя. Цей день для них був і є дуже важливим, адже вони прийняли Сина Божого у свої маленькі серденька.
З словами подяки діти звернулися до своєї катихетки пані Наталі і отця Богдана Костецьких, дякували за науку, Боже слово, за невтомну працьовитість, за жертовність, приклад глибокої віри, яку ця священича сімʼя передає усім нам.
«Ви дітям в душі сіяли добро, в серцях любовю, щоб воно зростало. Навчили не пускати в думку зло й спасіння у молитві,щоб шукали.У цей яскравий світлий день в Святе Причастя урочисте, під звуки дзвонів і пісень вступив Ісус у серця чисті.»
Відтак, кожна дитина отримала памʼятку про цю урочистість та молитовник у подарунок. Продовжилося свято невеличким концертом, який діти приготували разом з учасницею міських пісенних конкурсів Вікторією Малецькою. Завершилася урочистість солодким почастунком, який приготували батьки.
Матеріал зібрала та підготувала Юлія Малецька, м.Плоцьк.
![](https://i0.wp.com/cerkiew.eu/wp-content/uploads/2023/08/FB_IMG_1693163008669.jpg?resize=700%2C394&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/cerkiew.eu/wp-content/uploads/2023/08/FB_IMG_1693162996855.jpg?resize=700%2C933&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/cerkiew.eu/wp-content/uploads/2023/08/FB_IMG_1693162992213.jpg?resize=700%2C933&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/cerkiew.eu/wp-content/uploads/2023/08/FB_IMG_1693162989657.jpg?resize=700%2C933&ssl=1)