Зі смутком у серці та молитвою на устах повідомляємо, що 12 квітня 2021 року після важкої недуги відійшла до Дому Небесного Отця п. Віра Шевчук, мама Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ. Пані Віра померла у Стрию на 74 році життя.

Сьогодні о 19:00 год. в поминальній каплиці храму Святих Володимира і Ольги Стрия відбудеться Парастас. Похоронні богослужіння розпочнуться завтра, 13 квітня, об 11:00 год. у стрийській катедрі Святих Володимира і Ольги.


«Моя мама майже все своє життя пропрацювала в музичній школі і була викладачем класу фортепіано. Якщо говорити про перші спогади, то вони пов’язані з фортепіано. До нас додому приходили учні та постійно лунала
музика. Навіть коли моя мама займалася домашніми справами, наприклад, готувала їжу на кухні, то завжди в сусідній кімнаті грали студенти на фортепіано», – розповідає Блаженніший Святослав.


Глава УГКЦ також згадує, що мама часто брала його зі собою на роботу, бо не було з ким залишити. «І всі ті коридори, класи музичних шкіл у Стрию і Самборі, де вона працювала, – то був простір, у якому я виростав. Пізніше, коли я ходив до школи, мама мене брала до музичної школи, щоб робити уроки. Собі уявіть – урок музики. Отже, є письмовий стіл, фортепіано, за інструментом сидить студент чи студентка, моя мама біля неї, а я тут поруч роблю уроки. І вона одним вухом слухає, як грає студент, а тут дивиться, що роблю я. І тільки тоді, коли все зробив, я міг збиратися і йти додому», – поділився спогадами про дитинство Блаженніший Святослав.


Сьогодні разом з усією спільнотою вірних Української Греко-Католицької Церкви Єпископ Ольштинсько-Ґданський Кир Аркадій разом зі священниками та вірними всієї єпархії висловлають щирі співчуття Блаженнішому Святославу, його батьку Юрієві та братові о. Всеволоду.


Вічна їй пам’ять!

Categories: Z życia UKGK