В четвер 30 травня в Моронґe відбулося Єпархіальне Свято Родин. Заходи розпочались Божественною Літургією, котру очолив Кир Аркадій Трохановський. У проповіді Владика наголосив батькам, щоб записували дітей на Греко-католицьку Релігію в школах та ревно ходили на зайнята Катехизи.

Літургію сослужили – о. Іван Галушка – протосинкель Єпархії, о. митрат Петро Ґаборчак, о. Артур Маслей, о. Роман Ференц, о. Ярослав Стороняк, о. Ігор Губач. о. Артем Наконечний, о. Євген Гаврилишин, о. Роман Стороняк – парох місця. В таїнстві покаяння служив о. Петро Гудко.

Після літургії Владика вручив нагороди лауреатів художнього конкурсу „Україна стоїть! Україна бореться! Україна молиться!” – молитовний марафон.

Після спільної фотографії учасники Свята перейшли на прицерковну площу де був приготований почастунок для всіх прибулих.

Черговою точкою Свята була зустріч для батьків, котру провели Катерина та Роман Левосюк з Ґданська. Коли батьки були на конференції, дітьми займались аніматори, котрі вели гри та забави.

Великою атракцією для дітей був приїзд пожежної машини. Пожежники показали нутро машини та охолодили водною завісою дітей. Діти мали змогу брати участь у презентації першої медичної допомоги.

Для дітей були приготовані батути, попкорн, сукрова вата, дуже смачне морозиво та подарунки від Єпархіяльного Карітасу.

Завершенням Свята був мініконцерт та спільне співання пісень.

„Щиро вдячна за конференцію спікерам, сім’ї Левосюк, Роману і Катерині, з Ґданська. Ця подружня пара є разом 29 років. Дякую , що на власному прикладі показуєте цінність Родини. Виступ був насичений сенсом!
Катерина метафорично зобразила родинний уклад на прикладі меблів у нашому домі . Без яких трьох речей буде складно створити міцну сім’ю? Катерина розкрила значимість обіднього столу, подружнього ліжка та домашньої каплиці. Приїхавши додому виникло бажання, по особливому ошатно вбрати стіл і приготувати вечерю для спільного споживання, бо ви підсвітили і пригадали , як це важливо у сьогоденні!
Дякую, що розважили над словам «Таїнство». Це слово сприймається глибоко і з розумінням. Під час конференції, кожен побачивши корони, пригадав собі вінці-корони з Таїнства Подружжя свого чи близьких людей. До сліз зворушила і запамʼяталась особиста історія спікерів зі свого Вінчання. Дякую, що поділились своєю історією і пригадали нам, що Бог впливає на наше життя через роки.
Будьте здоровими і продовжуйте нести глибину науки Христової через Церкву, Батьківщину і Сім’ю”.
Оля Гаврилишин