В неділю 27 червня в парафії Пресвятої Тройці в Гіжицьку відбулось декілька важливих подій. Найперше відбулось завершення навчального року подячною Літургією, благословенням для шкільної дітвори, молоді, студентів, вчителів, катехетів і солодким почастунком для усіх учасників. Також у цей день в парафії обходили річницю Першої Сповіді і Урочистого Святого Причастя та відбулось нагородження лауреатів єпархіального художнього конкурсу «Я завжди і всюди з Церквою». Дякуємо всім учасникам святкових подій у гіжицькій парафії!
Parafie
Празник у Видмінах
13 липня в парафії під покровом святого Володимира і Ольги відбувся парафіяльний празник. Божественну Літургію звершували отці з чину Василія Великого: отець декан Дмитро Герасим котрий очолив Літургію і виголосив проповідь, отець Мирослав Підлипчак, отець Read more…