У вівторок 26 жовтня в Бартошицях відбувся соборчик отців Ольштинського деканату нашої єпархії. Конференцію вів отець декан Богдан Ситчик
Основною темою, на якій зосередилися присутні було поглиблене обговорення питання синодальності у нашій Церкві на парафіяльному й єпархіальному рівнях.
Зокрема узгоджений був також план душпастирської праці до кінця поточного року. Отці розповіли про способи здійснення біжучих та майбутніх викликів, що стоять перед сьогоднішнім душпастирством у складний час пандемії. Окрему увагу було присвячено проблемі присутності й реальній активності нашої молоді у житті Церкви.
ольштинський декан
о. Богдан Ситчик
![](https://i0.wp.com/cerkiew.eu/wp-content/uploads/2021/10/0-1.jpg?resize=700%2C394&ssl=1)