У неділю 31.10.2021 у храмі святого Миколая в Банях Мазурських відбувся словно-музичний монтаж присвячений 77-й річниці з дня відходу у вічність та 120-й річниці інтронізації на митрополита Андрея Шептицького. Ідея заходу була в тому, щоб сучасній молодій людині показати постать митрополита Андрея не лише в контексті монашого покликання та дозрівання в Чині Святого Василія Великого, також його духовного служіння як Глави УГКЦ у контексті суспільної діяльності. 1 листопада служилась Божественна Літургія за прославу праведного слуги Андрея, а також за упокій всіх померлих.
Parafie
Празник у Видмінах
13 липня в парафії під покровом святого Володимира і Ольги відбувся парафіяльний празник. Божественну Літургію звершували отці з чину Василія Великого: отець декан Дмитро Герасим котрий очолив Літургію і виголосив проповідь, отець Мирослав Підлипчак, отець Read more…