Середа 22 грудня поточного року. У свято Зачаття Св. Анною Пресвятої Богородиці, в ольштинському соборі  Покрови Пресвятої Богородиці мала місце виняткова подія.

У цей день монахині із Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії з Ольштина відновили свої монаші обіти. Цей обряд відбувся перед Святим Причастям, під час Божественної Літургії, яку очолив Владика Аркадій Трохановський у співслужінні з парохом собору, о. Іваном Галушкою. У проповіді Ольштинсько-Ґданський Єпарх нав’язав до даного обряду, який явиться підтвердженням вірності нашому Спасителеві. Це також зразок для усіх вірян справжнього уповання на Господа Бога, як це чинили перед тисячоліттями праведні Йоаким та Анни.

Після літургії сестер: с. Оксану та с. Вероніку від імені греко-католицької парафії в Ольштині  привітала Марійська Дружина. З вітальним словом до Сестер звернувся також Владика Аркадій, який побажав стійкої вірності покликанню. На завершення торжества були ще слова вітань усім Аннм з нагоди свята. Аннам, але також й іншим вірянам присутні на Божественній Літургії спільно заспівали «Многая літа!».

(ред. ВАТ)