Запрошуємо до єдиного в Польщі Дому золотої осені з українською душею у Пралківцях біля Перемишля. В ньому створені найкращі умови, які відповідають сучасним стандартам, де можна знайти затишне місце та всесторонню опіку, що творить сімейну атмосферу.

Пропонуємо довготермінову підтримку особам важко хворим та похилого віку, які потребують цілодобового догляду. В нашому домі, можна знайти повний спектр якісних послуг:

– постійний та кваліфікований догляд;

– повноцінне харчування з урахуванням потреб;

– терапевтичні та інтеграційні заняття;

– святкування та культурні заходи;

– гарні кімнати та зали для спільних зустрічей;

– прогулянки та виїзди до Перемишля.

Персонал творять медичні сестри, фізіотерапевти, масажисти, санітари з досвідом роботи та необхідним знанням. В домі проводяться чергування цілодобово, щоб в разі потреби скоро прийти з допомогою. На випадок потреби проводяться медичні консультації за участю лікарів та можна скористати з індивідуальної програми реабілітації.

Безбар’єрна архітектура з ліфтом дають можливість переміщуватися на інвалідних візках та інших засобах для неповносправних. Внутрішнє сонячне патіо та великий сад з лавочками є призначені для індивідуального відпочинку мешканців. В будинку знаходиться храм Божого Милосердя в якому кожного дня проводяться богослужіння в українській мові.

Спільнота Сестер Служебниць НДМ сердечно запрошує усіх потребуючих, важко хворих та старших замешкати разом ними у Домі Божого Милосердя в Пралківцях. Для цього потрібно лише оформити документи, які у разі потреби персонал допоможе підготовити, а кошти пов’язані з перебуванням та опікою, на даний час є найменшими у порівнянні з іншими подібними установами.

Ekumeniczny Dom Pomocy Społecznej, Prałkowce 231, 37-700 Przemyśl

Tel. 16 6787773, email: edps.pralkowce@gmail.com

Categories: Bez kategorii