У суботу 11 червня, після Великої Вечірні з Литією з нагоди празника Зіслання Святого Духа, відбувся благодійний концерт. Організаторами цього заходу були: ольштинський гурток ОУП та греко-католицька парафія в Ольштині.

З концертом українських релігійних та народних пісень виступив репрезентаційний чоловічий хор ОУП ЖУРАВЛІ. Про репертуар хору та його відповідний художній рівень дбає маестро Ярослав Вуйцік. В Ольштині публіка вислухала хору та солістів під акомпанемент на кейборді у виконанні Ірини Губ’як.

Концерт був нагодою, щоби подякувати усім добродіям: установам, приватним особам та волонтерам, які невтомно працюють, несучи допомогу Україні. На початку концерту усіх привітав парох собору о. Іван Галушка, надаючи слово ведучим концерт: Ярославі Хруник та Петрові Табаці. Була зачитана довга листа жертводавців та добродіїв. Окремі слова подяки скеровані були анонімним добродіям, яких було дуже багато.

Концерт хору Журавлів викликав чимало позитивних емоцій. Хор, який у цьому році відзначає 50 років свого існування, служить сьогодні як воїн на передовій. Українські артисти славлять українську культуру і ми їм дуже за це вдячні. Надихають, мотивують та підтримують душевно усіх наших волонтерів. Показують, що українська пісня звучить найкраще українською мовою.

У завершальному слові Владика Аркадій подякував присутнім, у цьому також організаторам, за висококультурний, благодійний концерт. Звернувся до всіх, щоби надалі підтримували і служили українській справі.

При виході з храму можна було скласти пожертву на карету швидкої допомоги, яка буде відправлена в Україну.

Журавлі ще виступили в неділю 12 червня в Ілаві у благодійному концерті з нагоди місцевих культурних заходів – зустрічей з українською культурою.

(Редакція: cerkiew.eu)

Фото: Zbigniew Piszczako