Кожна екскурсійна подорож, це є збагачення досвіду людини, момент пізнання світу. Важливо та приємно, коли в часі відпочинку поруч є люди близькі по духу. Учасники Різдвяного парафіяльного Вертепу Парафії Святого Архистратига Михаїла побували в столиці Помор’я – Гданську. Час дозвілля, час молитви, час зустрічі з Пластунами. До нових звершень…
Parafie
Празник у Видмінах
13 липня в парафії під покровом святого Володимира і Ольги відбувся парафіяльний празник. Божественну Літургію звершували отці з чину Василія Великого: отець декан Дмитро Герасим котрий очолив Літургію і виголосив проповідь, отець Мирослав Підлипчак, отець Read more…